Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą jaką nasz Bank kieruje dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.
Poznaj warunki atrakcyjnej oferty na produkty i usługi finansowe dla osób prowadzących gospodarstwa rolne i działalność rolniczą.
Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalne warunki ofert na produkty i usługi finansowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

RODO

RODO

Rozstrzygnięcie IV edycji Konkursu SKO – „Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”

20 czerwca br., w dniu obchodów centralnych Święta Spółdzielczości Bankowej, ogłoszono wyniki i przedstawiono zwycięzców IV edycji Konkursu SKO – „Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”. W Konkursie organizowanym przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej wzięło udział ponad 150 szkół podstawowych z całej Polski.

Celem Konkursu jest zachęcenie dzieci ze szkół podstawowych do systematycznego oszczędzania, a także pogłębianie relacji między szkołami i bankami spółdzielczymi oraz promowanie aktywności banków spółdzielczych w obszarze prowadzonej przez nie edukacji finansowej dzieci i młodzieży.

W tegorocznej edycji Konkursu, oprócz nagród finansowych przeznaczonych dla szkół, które zwyciężyły i osiągnęły najlepsze wyniki w prowadzeniu SKO, Jury Konkursu, pod przewodnictwem prof. dr hab. Sławomira Juszczyka przyznało również znaki jakości dla wyróżnionych szkół i banków spółdzielczych.  Zwycięskie i wyróżnione szkoły oraz banki będą mogły posługiwać się znakami jakości przez rok od daty ogłoszenia wyników Konkursu w materiałach promocyjnych i reklamowych rozprowadzanych przez nie wszystkimi kanałami komunikacji.

Jury konkursu „SKO – Młodzi Mistrzowie Oszczędzania” przyznało indywidualne znaki jakości za działalność w obszarze SKO dla Szkoły Podstawowej w Wyszanowie i Szkoły Podstawowej im. Powstańców 1863 r. w Lututowie, Szkoła Filialna w Niemojewie

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym szkołom przekazujemy serdecznie gratulacje!

Czytaj więcej...

 

Zwycięzcy Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”

Podczas inauguracji Święta Spółdzielczości Bankowej 2018, w dniu 20 czerwca br. w Warszawie, ogłoszono wyniki XVII edycji konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”. Jak co roku, organizatorem Konkursu jest Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

W trakcie wydarzenia Przewodniczący Jury Konkursu, prof. dr hab. Sławomir Juszczyk, przypomniał  zasady Konkursu,  jego cele i przedstawił Jury, w którym zasiedli: prof. dr hab. Sławomir Juszczyk – Przewodniczący, a także reprezentanci banków zrzeszających i przedstawiciel KZBS.  

Zwycięskie banki  oraz pozostałe wyróżnione banki spółdzielcze otrzymały znaki jakości: „Bank spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”, którymi będą mogły posługiwać się w swojej identyfikacji wizualnej w materiałach promocyjnych, reklamowych oraz w elektronicznych kanałach komunikacji, przez rok od dnia ogłoszenia wyników Konkursu. Przyznano I, II i III miejsce oraz 5 wyróżnień, które wraz z Krystyną Majerczyk-Żabówką, Prezes Zarządu KZBS, wręczył zwycięzcom Przewodniczący Jury Konkursu.

Laureatami Konkursu zostali:

1 miejsce: Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie

2 miejsce: Bank Spółdzielczy w Limanowej

3 miejsce – ex aequo:  Bank Spółdzielczy w Krotoszynie, Vistula Bank Spółdzielczy

Wyróżnienia otrzymali:

  • Krakowski Bank Spółdzielczy
  • Bank Spółdzielczy w Lubartowie
  • Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem
  • Bank Spółdzielczy w Jarocinie
  • Małopolski Bank Spółdzielczy

Czytaj więcej...

Dofinansowanie ze środków WFOŚiGW

Czytaj więcej...

 

Zadanie  dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach pożyczki. 

Zadanie pod nazwą „Termomodernizacja budynku Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie Oddział w Klonowej zlokalizowanego w Klonowej, ul. Złoczewska 9, 98-273 Klonowa” dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach pożyczki.

Wartość ogólna zadania: 283 486,68 zł

Wysokość pożyczki:        237 231,00 zł            

www.zainwestujwekologie.pl

Wyniki konkursu "Grosz do Grosika"

 

W dniu 9 maja 2018 roku Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie zorganizował XI Edycję Międzyszkolnego Konkursu „GROSZ DO GROSIKA”.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV-VI, członków Szkolnych Kas Oszczędności ze Szkół Podstawowych z terenu działania Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie.

Konkurs miał na celu przybliżenie uczestnikom pojęć związanych z bankowością i finansami, jak również uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę matematyczną.

W konkursie uczestniczyło 88 uczniów z 44 Szkół Podstawowych z czterech powiatów: ostrzeszowskiego, sieradzkiego, wieluńskiego oraz wieruszowskiego.  

Rywalizacja drużyn szkolnych zakończyła się następującymi wynikami.

I MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA im. Mariana Falskiego w KRASZEWICACH, powiat ostrzeszowski.

II MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA im. Ewarysta Estkowskiego w Mikstacie, powiat ostrzeszowski.

III MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 im. Henryka Sienkiewicza w Wieluniu, powiat wieluński.

III MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach, powiat wieluński.

IV MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA im. Mikołaja Kopernika w ZŁOCZEWIE, powiat sieradzki.

V MIEJSCE – PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA w KRZYWORZECE, powiat wieluński.

Nagrody oraz dyplomy wręczył Prezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie Marian Fita.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, uczestnikom konkursu za udział i wspaniałe przygotowanie. Życzmy Wam rozwijania swoich zainteresowań oraz wykorzystania zdobytej wiedzy w dalszym życiu.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, opiekunom za udział w konkursie, zaangażowanie, rzetelne podejście do tematyki konkursu oraz wspaniałe przygotowanie uczniów.

Życzymy Państwu samych sukcesów w pracy dydaktyczno-wychowawczej podejmowanej na rzecz uczniów oraz Szkoły. Niech stale towarzyszy Państwu nieustający zapał w realizacji zamierzonych celów.

                                                                                                                                 Organizatorzy

 Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Bankomaty bezprowizyjne

Skorzystaj z bezprowizyjnych bankomatów SGB  w całej Polsce.

Wyszukaj na mapie lokalizację bankomatów w Twojej okolicy.


Przekazy zagraniczne

Otrzymywanie przekazów z zagranicy odbywa się dzięki podaniu w treści zlecenia:
BIC/SWIFT GBWCPLPP oraz numeru Państwa rachunku w systemie IBAN. Przed numerem rachunku dodajemy dwie litery: PL

Kontakt

Centrala banku
Rejonowy Bank Spółdzielczy
w Lututowie,  98-360 Lututów,
ul.Klonowska 2
tel. 43 871 40 23,
tel. 43 871 49 90
godz. otwarcia: pn.-pt. 7.45-16.00

email: rbslututow@pro.onet.pl