Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą jaką nasz Bank kieruje dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.
Poznaj warunki atrakcyjnej oferty na produkty i usługi finansowe dla osób prowadzących gospodarstwa rolne i działalność rolniczą.
Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalne warunki ofert na produkty i usługi finansowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

paybylink     paybynet

Płatności za zakupy lub usługi w Internecie za pomocą stworzonych do tego bramek płatniczych to możliwość szybkiego zapłacenia za transakcje. Korzystając z tradycyjnych przelewów, wypisywanych ręcznie wydłuża się czas dostarczenia przelewu do odbiorcy płatności przy odbiorze, wiąże się z płatnością wyższą niż przedpłata a także posiadaniem przy sobie odliczonej kwoty do zapłaty.

E-płatności rozwiązują ten problem!

Dostępne są już na każdej platformie internetowej, w ktorej dokonuje sie zapłaty za produkty lub usługi. Dzięki bramce płatniczej możemy dokonać szybko przelewu, a środki do odbiorcy trafiają w kilka sekund.

PayByLink lub PayByNet to bezpieczne i ogólnodostępne usługi, które uzupełniają lukę w dotychczas występujących metodach płatności za transakcje internetowe. Dzięki nim możesz realizować transakcje o każdej porze, a także w weekendy, poprzez bezpośrednią integrację z bankami. Sklepy internetowe, które umożliwiają realizację płatności za pomocą tych płatności rozpoznasz po logo usługi w formach płatnosci danego sklepu.

Jak dokonać płatności?

1. Po wyborze zakupu lub usługi przystępujemy do płatności. Zostajemy przekierowani na stronę operatora Paybynet lub PayU.

2. Operator umożliwia nam dokonanie wyboru banku, z którego chcemy opłacić zamówienie.

Szukaj takich oznaczeń:

rbs                  bs

3. Po przekierowaniu na stronę Banku, dokonujemy logowania- tak jak zawsze przy logowaniu do swojego konta w Internet Bankingu, otrzymujemy od razu wypełniony formularz przelewu. Dla ostrożności należy sprawdzić czy dane i kwota przelewu się zgadzają. Przelewy po sprawdzeniu potwierdzamy hasłem jednorazowy.

Od niedawna jesteśmy też na allegro.pl

allegro

Poniżej lista masowych wystawców faktur, gdzie klikając w logo Rejonowego Banku Spółdzielczego możesz opłacić fakturę.

masowi

Bankomaty bezprowizyjne

Skorzystaj z bezprowizyjnych bankomatów SGB  w całej Polsce.

Wyszukaj na mapie lokalizację bankomatów w Twojej okolicy.


Przekazy zagraniczne

Otrzymywanie przekazów z zagranicy odbywa się dzięki podaniu w treści zlecenia:
BIC/SWIFT GBWCPLPP oraz numeru Państwa rachunku w systemie IBAN. Przed numerem rachunku dodajemy dwie litery: PL

Kontakt

Centrala banku
Rejonowy Bank Spółdzielczy
w Lututowie,  98-360 Lututów,
ul.Klonowska 2
tel. 43 871 40 23,
tel. 43 871 49 90
godz. otwarcia: pn.-pt. 7.45-16.00

email: rbslututow@pro.onet.pl