Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą jaką nasz Bank kieruje dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.
Poznaj warunki atrakcyjnej oferty na produkty i usługi finansowe dla osób prowadzących gospodarstwa rolne i działalność rolniczą.
Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalne warunki ofert na produkty i usługi finansowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Wniosek programu Rodzina 500+ dla klientów Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie

 

Od 1 lipca Klienci Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie mogą złożyć wniosek o świadczenie z programu Rodzina 500+ oraz Dobry Start przez Internet Banking także przy użyciu urządzenia mobilnego np. smartfona. System Bankowości Internetowej umożliwia beneficjentom programu Rodzina 500+ składanie wniosków w technologii RWD.

Każdy użytkownik Internet Bankingu może złożyć wniosek o świadczenie. Wystarczy zalogować się do IB (swojego konta przez bankowość elektroniczną), wejść w zakładkę "Świadczenia" i wykonać kolejne kroki według zaleceńwyświetlanych na ekranie.

Klientom Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie, udostępniona została możliwość składania wniosków w ramach Programu Rodzina 500+ także w technologii RWD bezpośrednio z poziomu Bankowości Internetowej na smartfonie lub tablecie. Wnioski w przygotowanym rozwiązaniu, klienci banku będą mogli złożyć jako pierwsi w Polsce.

Klienci będą mogli samodzielnie wypełnić formularz wniosku o świadczenie oraz wysłać wypełniony wniosek, bez konieczności wychodzenia z domu – np. przy użyciu smartfona.
Po wpłynięciu wniosku do Ministerstwa, będzie on przekazywany do lokalnych urzędów, które odpowiadać będą za merytoryczne rozpatrzenie wniosku. Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie będzie pośredniczyć w przekazaniu wniosków do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Poza wnioskami o świadczenia z programu Rodzina 500+ klienci banku mogą mobilnie zawnioskować o świadczenia z programu Dobry Start (300+) i terminal płatniczy POS.

Więcej informacjami o programie Rodzina 500+ można znaleźć na stronie: https://obywatel.gov.pl/dzieci/500-zl-na-dziecko-program-rodzina-500 oraz na dedykowanej stronie programu: http://www.rodzina500plus.gov.pl

Bankomaty bezprowizyjne

Skorzystaj z bezprowizyjnych bankomatów SGB  w całej Polsce.

Wyszukaj na mapie lokalizację bankomatów w Twojej okolicy.


Przekazy zagraniczne

Otrzymywanie przekazów z zagranicy odbywa się dzięki podaniu w treści zlecenia:
BIC/SWIFT GBWCPLPP oraz numeru Państwa rachunku w systemie IBAN. Przed numerem rachunku dodajemy dwie litery: PL

Kontakt

Centrala banku
Rejonowy Bank Spółdzielczy
w Lututowie,  98-360 Lututów,
ul.Klonowska 2
tel. 43 871 40 23,
tel. 43 871 49 90
godz. otwarcia: pn.-pt. 7.45-16.00

email: rbslututow@pro.onet.pl