Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą jaką nasz Bank kieruje dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.
Poznaj warunki atrakcyjnej oferty na produkty i usługi finansowe dla osób prowadzących gospodarstwa rolne i działalność rolniczą.
Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalne warunki ofert na produkty i usługi finansowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Misja Banku

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie posiada placówki na terenie czterech powiatów: wieluńskiego, wieruszowskiego, sieradzkiego i ostrzeszowskiego, w dwóch województwach łódzkim  i wielkopolskim, posiadając 14 Oddziałów, 3 Filie, 3 Punkty Kasowe. Bank współpracuje z czternastoma Agentami wykonującymi czynności bankowe na podstawie umów agencyjnych. Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie zrzeszony jest w Spółdzielczej Grupie Bankowej, a Bankiem Zrzeszającym jest SGB - Bank S.A. w Poznaniu.

Zgodnie z hasłem przewodnim: „Bank, któremu można zaufać”, RBS w Lututowie to Bank bezpieczny o ustabilizowanej pozycji rynkowej, wyłącznie z polskim kapitałem, ukierunkowany na Klienta i jego potrzeby, który ciągle poszerza swoją ofertę produktową, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających Klientów.

Długoletnia tradycja Banku zaowocowała bardzo dobrą znajomością potrzeb Klientów. Bank zdobył na rynku renomę niezawodnego i godnego zaufania Partnera. Klientom proponuje produkty nowoczesne oraz dobrej jakości. Bank zapewnia swoim Klientom poczucie bezpieczeństwa, poprzez ciągły rozwój i wzrost wyników z działalności Banku, a także poprzez  dyspozycyjność, uczciwość, szybkość podejmowania decyzji, oraz profesjonalizm obsługi, którą zapewnia załoga 187 pracowników z bardzo wysokimi kwalifikacjami zawodowymi.

Misja Banku:

„Świadczenie kompleksowych, profesjonalnych i efektywnych usług finansowych poprzez zaspakajanie potrzeb właścicieli Banku, klientów lokalnego rynku, w warunkach bezpieczeństwa zgromadzonych w Banku depozytów, a także aktywne uczestniczenie w życiu środowisk lokalnych”.

Wizja:

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowieto silny i liczący się na rynku lokalnym Bank, opierający swoją działalność bankową o polski kapitał, nastawiony na biznesowe relacje z rolnikami, małymi i średnimi przedsiębiorcami, samorządami oraz klientami indywidualnymi, posiadający uniwersalny charakter oraz stabilną pozycję, funkcjonujący w strukturach zrzeszeniowych oraz Systemie Ochrony IPS.     

Strategiczny cel nadrzędny:

Zrównoważony i stabilny rozwój efektywnego biznesu bankowego, dbając o jakość działania oraz zachowania właściwych parametrów ryzyka, przy zachowaniu konkurencyjności.

Bankomaty bezprowizyjne

Skorzystaj z bezprowizyjnych bankomatów SGB  w całej Polsce.

Wyszukaj na mapie lokalizację bankomatów w Twojej okolicy.


Przekazy zagraniczne

Otrzymywanie przekazów z zagranicy odbywa się dzięki podaniu w treści zlecenia:
BIC/SWIFT GBWCPLPP oraz numeru Państwa rachunku w systemie IBAN. Przed numerem rachunku dodajemy dwie litery: PL

Kontakt

Centrala banku
Rejonowy Bank Spółdzielczy
w Lututowie,  98-360 Lututów,
ul.Klonowska 2
tel. 43 871 40 23,
tel. 43 871 49 90
godz. otwarcia: pn.-pt. 7.45-16.00

email: rbslututow@pro.onet.pl