Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą jaką nasz Bank kieruje dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.
Poznaj warunki atrakcyjnej oferty na produkty i usługi finansowe dla osób prowadzących gospodarstwa rolne i działalność rolniczą.
Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalne warunki ofert na produkty i usługi finansowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Bankowość elektroniczna

Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą jaką Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie kieruje dla osób prowadzących rolniczą działalność gospodarczą.

Internet Banking

 

Internet Banking  –  to  udostępniany  bezpłatnie  System  Bankowości  Internetowej,  zapewniający  wygodny  i  bezpieczny  dostęp  do  środków  zgromadzonych i przechowywanych na rachunku przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, o dowolnej porze, z dowolnego miejsca na świecie.

Internet Banking – to System przeznaczony dla osób fizycznych posiadających w Rejonowym Banku Spółdzielczym w Lututowie rachunek bieżący "Rolnik".

Internet Banking umożliwia m.in:

 • sprawdzenie salda rachunków i dostępnych środków,
 • wykonanie przelewów krajowych w tym na rzecz ZUS i US z datą bieżącą i przyszłą,
 • wydrukowanie potwierdzenia dokonanych transakcji,
 • definiowanie oraz modyfikację Zleceń Stałych,
 • śledzenie historii operacji,
 • zakładanie i likwidację lokat,
 • eksport i wydruk wyciągów.

Korzystanie z Internet Bankingu jest bezpieczne.

W celu zapewnienia ochrony dostępu do rachunku bankowego, Bank stosuje najnowszą technologię zabezpieczeń przed ewentualnymi próbami włamania.  Połączenie z Bankiem jest chronione protokołem szyfrującym SSL wykorzystującym klucz o długości 128 bitów.

Klient otrzymuje od Banku unikalny identyfikator oraz hasło dostępu, które podczas pierwszego logowania zmienia na swoje. Dodatkowo każda transakcja wymaga autoryzacji hasłem jednorazowym.

Internet Banking – nie wymaga instalowania i uruchomienia po stronie Klienta dodatkowego oprogramowania. Warunkiem korzystania z Systemu jest posiadanie komputera z przeglądarką www i dostępem do Internetu oraz złożenie wniosku i podpisanie z Bankiem umowy o udostępnienie usługi.

 

Zastrzeganie Internet Banking poprzez SMS

Dostęp do Internet Banking można zablokować wysyłając wiadomość SMS o treści: BI#identyfikator#PESEL  na nr tel.: 668 186 451. Identyfikator to NUMER KLIENTA wpisywany przy logowaniu do Internet Bankingu.

Przykład: użytkownik o numerze Klienta „12345678" i nr PESEL 01234567890 powinien wysłać SMS o treści: BI#12345678#01234567890

 

 Więcej informacji w placówkach Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie.

 

Internet Banking Mobilny

Wersja mobilna usługi Internet Banking ( Internet Banking Mobilny w Rejonowym Banku Spółdzielczym w Lututowie ) to rozwiązanie, które umożliwia obsługę rachunków bankowych z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, takich jak telefon komórkowy typu smartfon (urządzenie telefoniczne łączące w sobie funkcje telefonu komórkowego i komputera kieszonkowego) lub tablet. Program dedykowany jest dla nowych urządzeń mobilnych obsługiwanych dotykowo, wykorzystujących systemy operacyjne: Android, iOS, Windows phone, Firefox OS, BlackBerry.

TWÓJ BANK W ZASIĘGU RĘKI

 

Intuicyjny interfejs systemu dostosowany do urządzeń mobilnych sprawia, że zarządzanie finansami jest wygodne i przyjemne, z nieograniczonym przez czas lub miejsce dostępem do środków. Internet Banking w wersji mobilnej działa równolegle z tradycyjnym dostępem do programu Internet Banking.  Z usługi mogą korzystać Klienci Banku będący użytkownikami usługi Internet Banking.

Podstawowe funkcjonalności Internet Bankingu mobilnego:
 • dostęp do rachunków,
 • przegląd sald i historii operacji na rachunkach,
 • wykonywanie przelewów zdefiniowanych i dowolnych,Internet Banking Mobilny
 • koszyk płatności,
 • obsługa lokat terminowych,
 • obsługa kredytów,
 • QR przelewy,
 • waluty.

 

Korzyści dla Klienta z korzystania z bankowości mobilnej w Rejonowym Banku Spółdzielczym w Lututowie:

 • mobilność – interfejs dostosowany do ekranów urządzeń przenośnych typu telefon smartfon, tablet,
 • wygodna kontrola środków bez konieczności „przewodowego połączenia” z siecią Internet,
 • szybki dostęp do rachunków 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę bez względu na miejsce,
 • większa satysfakcja klienta z korzystania z usług Banku.

Dodatkowo w usłudze Internet Banking w wersji mobilnej uruchomiona została funkcjonalność „QR przelewy”, polegająca na zeskanowaniu kodu QR podanego na formularzu czy dowodzie wpłaty. Kod ten zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące wykonania przelewu. Pozwala Klientowi na szybkie
i bezbłędne wprowadzenie przelewu. Przy uruchomieniu usługi Internet Banking Mobilny została uruchomiona opcja Geolokalizacji placówek, bankomatów, wpłatomatów. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS w smartfonie, tablecie, Interfejs Mobilny Internet Bankingu pozwala w kilka chwil znaleźć na mapie najbliższy bankomat, wpłatomat lub Oddział Banku bez konieczności logowania się do systemu.

Bezpieczeństwo

Operacje wprowadzane przez telefony i tablety z wykorzystaniem Interfejsu mobilnego są rejestrowane w czasie rzeczywistym w systemie bankowym na rachunku klienta (brak zwłoki w rejestracji operacji). Podobnie zmiany wprowadzone na rachunku klienta przez bank, są natychmiast widoczne
w programie podczas obsługi na urządzeniach mobilnych. Dane przesyłane pomiędzy urządzeniem klienta, a systemem bankowym są szyfrowane. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, czynności związane z parametryzacją
i definiowaniem przelewów wymagają podania dodatkowego hasła jednorazowego.

 

Internet banking mobilny można poznać wchodząć na stronę: www.media.naszbank.pl

 

 

SMS Banking

 

SMS Banking – w ramach kanału SMS banking Bank oferuje tzw. usługi pasywne i aktywne.

Usługi pasywne

W ramach usług pasywnych Bank przekazuje informację w formie wiadomości SMS na podany przez Ciebie numer telefonu komórkowego.

Wiadomości SMS są wysyłane przez Bank samoczynnie, co oznacza, że np. jak zmieni się saldo na Twoim rachunku, od razu zostanie wysłana do Ciebie wiadomość SMS. W zależności od wybranej opcji usługi pasywnej informacje będą wysyłane:

 • o określonych porach,
 • po zmianie salda na rachunku.

Usługi aktywne

To TY wysyłasz do Banku zapytanie lub zlecenie w postaci wiadomości SMS i otrzymujesz informację zwrotną. Wiadomość SMS możesz wysłać na podany poniżej numer telefonu z numeru telefonu komórkowego podanego w Banku lub innego dowolnego numeru telefonu komórkowego 668 186 451.  W  odpowiedzi  otrzymasz z Banku wiadomość SMS ze zwrotną informacją. Bezpieczeństwo zapewniają sprawdzone środki dostępu.

UWAGA: SMS Banking nie pozwala na wykonywanie przelewów.

 Więcej informacji w placówkach Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie.

 

Bankofon

 

Bankofon – to usługa dzięki, której uzyskasz informację o stanie środków na rachunku przy użyciu telefonu stacjonarnego. Jeśli masz nadane hasło, dzwoniąc pod numer 801 220 010 połączysz się z bankofonem. Po wprowadzeniu komendy zgodnej z instrukcją uzyskasz informację o aktualnym saldzie rachunku oszczędnościowego, depozytowego lub kredytowego.

 

Więcej informacji w placówkach Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie.

 

Bankomaty bezprowizyjne

Skorzystaj z bezprowizyjnych bankomatów SGB  w całej Polsce.

Wyszukaj na mapie lokalizację bankomatów w Twojej okolicy.


Przekazy zagraniczne

Otrzymywanie przekazów z zagranicy odbywa się dzięki podaniu w treści zlecenia:
BIC/SWIFT GBWCPLPP oraz numeru Państwa rachunku w systemie IBAN. Przed numerem rachunku dodajemy dwie litery: PL

Kontakt

Centrala banku
Rejonowy Bank Spółdzielczy
w Lututowie,  98-360 Lututów,
ul.Klonowska 2
tel. 43 871 40 23,
tel. 43 871 49 90
godz. otwarcia: pn.-pt. 7.45-16.00

email: rbslututow@pro.onet.pl