Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą jaką nasz Bank kieruje dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.
Poznaj warunki atrakcyjnej oferty na produkty i usługi finansowe dla osób prowadzących gospodarstwa rolne i działalność rolniczą.
Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalne warunki ofert na produkty i usługi finansowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 543

Nagrody

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie został wielokrotnie doceniony i wyróżniony w najważniejszych konkursach i wydarzeniach ogólnopolskich za aktywną działalność Banku w obszarach spółdzielczości oraz w służbie społecznej.

Poniżej wybrane wyróżnienia jakie bank otrzymał w ubiegłych latach.

Rok 2019

Podczas inauguracji Święta Spółdzielczości Bankowej 2019, w dniu 25 czerwca 2019 roku  w Warszawie, ogłoszono wyniki XVIII edycji konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”. Jak co roku, organizatorem Konkursu jest Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie otrzymał wyróżnienie za szczególne zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności lokalnych.

nagroda2019.1

Znak Jakości „Bank Przyjazny SKO” dla Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie.

25 czerwca 2019 roku, w dniu obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej w Warszawie, ogłoszono wyniki V edycji Konkursu SKO "Młodzi Mistrzowie Oszczędzania".

Konkurs, w którym wzięły udział szkoły podstawowe z całej Polski, został zorganizowany przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.
W tegorocznej edycji Konkursu, Jury Konkursu w uznaniu za dużą aktywność we współpracy ze szkołami w ramach prowadzenia SKO, postanowiło przyznać Znak Jakości „Bank przyjazny SKO”. Wśród wyróżnionych banków znalazł się Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie.

nagroda2019.2

 

Rok 2018

Podczas inauguracji Święta Spółdzielczości Bankowej 2018, w dniu 20 czerwca 2018 roku w Warszawie, ogłoszono wyniki XVII edycji konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”. Jak co roku, organizatorem Konkursu jest Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. Laureatem Konkursu został, zdobywając 1 miejsce: Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie.

 nagroda2018.11

Jury V edycji Konkursu SKO "Młodzi Mistrzowie Oszczędzania" w uznaniu za dużą aktywność we współpracy ze szkołami w ramach prowadzenia SKO, postanowiło przyznać Znak Jakości „Bank przyjazny SKO”.

Wśród wyróżnionych banków znalazł się Rejonowy Bank Spółdzielczy  w Lututowie.

znakjakosci2018

Rok 2017

W dniu 20 czerwca 2017 roku w Warszawie, ogłoszono wyniki XVI edycji konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”. Jak co roku, organizatorem Konkursu jest Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie otrzymał wyróżnienie za szczególne zaangażowanie  w działalność na rzecz społeczności lokalnych.

 nagroda2017.1

 

20 czerwca 2017 roku, w dniu obchodów centralnych Święta Spółdzielczości Bankowej, ogłoszono wyniki i przedstawiono zwycięzców IV edycji Konkursu SKO – „Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”. W Konkursie organizowanym przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej wzięło udział ponad 150 szkół podstawowych z całej Polski. W tegorocznej edycji Konkursu, oprócz nagród finansowych przeznaczonych dla szkół, które zwyciężyły i osiągnęły najlepsze wyniki w prowadzeniu SKO, Jury Konkursu, pod przewodnictwem prof. dr hab. Sławomira Juszczyka przyznało również znaki jakości dla wyróżnionych szkół i banków spółdzielczych. 

nagroda2017.2

Jury Konkursu „SKO – Młodzi Mistrzowie Oszczędzania” przyznało indywidualne znaki jakości za działalność w obszarze SKO dla Szkoły Podstawowej w Wyszanowie i Szkoły Podstawowej im. Powstańców 1863 r. w Lututowie, Szkoła Filialna w Niemojewie

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym szkołom przekazujemy serdecznie gratulacje!

Rok 2016P.Fita 2

Krajowy Związek Banków Spółdzielczych (KZBS) celebrował jubileusz 25-lecia istnienia 28 listopada br. w Warszawie. Na przestrzeni 25 lat Związek zmieniał się, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich członków. Niezmienna pozostała jednak misja i realizacja celów, które przyświecały jego założycielom: reprezentacja, integracja i edukacja. To były trzy filary, na których Związek został zbudowany i które pozostają aktualne również dzisiaj.
W uroczystym wieczorze uczestniczyło wielu znamienitych gości, wśród których byli założyciele Związku, a także
pierwsi oraz obecni członkowie. Nie zabrakło także przedstawicieli środowisk rządowych i naukowych. Okolicznościowym medalem zostali uhonorowani członkowie byłych władz i najbardziej aktywni uczestnicy podejmowanych przez Związek inicjatyw na rzecz banków spółdzielczych. W trakcie dwudziestopięciolecia działalności nie raz zdarzało się im stawać w obronie zasad związanych ze swobodnym funkcjonowaniem bankowości spółdzielczej.
Jednym z założycieli Związku, a także współautorem wielu wystąpień KZBS na forum ogólnokrajowym, był obecny na jubileuszu Marian Fita, prezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie.pfp 2016 689

W warszawskim EXPO XXI zakończyła się 25 listopada 2016 roku XVII edycja programu wspierającego budowę wysokiej kultury współpracy między instytucjami bankowymi, a przedsiębiorcami „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców.

Program zainicjowała Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom XVII edycji programu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców – Bankowa Nagroda Jakości” odbyło się podczas Wielkiej Gali programu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2016” w obecności przedstawicieli kilkuset przedsiębiorstw – właścicieli, prezesów i dyrektorów – laureatów programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

W ten sposób Krajowa Izba Gospodarcza chciała umożliwić laureatom programu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi i promocję oferty skierowanej do sektora MSP wśród kilkuset rzetelnych i wyróżniających się na rynku przedsiębiorstw.

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie w XVII edycji konkursu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców – Bankowa Nagroda Jakości”, otrzymał Wyróżnienie Honorowe, które odebrał Marian Fita, prezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie.Marian Fita Prezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie został odznaczony "Złotym Medalem za Długoletnią Służbę", za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

Medal dla Prezesa

"Złoty Medal za Długoletnią Służbę", nadany został przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. W krajowym rankingu Banków Spółdzielczych 2015, zorganizowanym przez czasopismo „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”, maj 2016, Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie zajmuje 22 miejsce w Polsce w kategorii „Największe Banki Spółdzielcze 2015”. Pod względem:

-Sumy bilansowej 19 miejsce

-Wyniku finansowego 40 miejsce

-Funduszy własnych 22 miejsce

-Wartości kredytów 28 miejsce

-Depozytów 19 miejsce

-Najefektywniejsze Banki o sumie powyżej 500 mln zł – suma bilansowa na 1 zatrudnionego 20 miejsce

-Najefektywniejsze Banki o sumie powyżej 500 mln zł – wynik finansowy na 1 zatrudnionego 20 miejsce

-Najefektywniejsze Banki o sumie powyżej 500 mln zł – zwrot aktywów (ROA) 19 miejsce.  Marian Fita Prezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie

„CZŁOWIEKIEM ROKU 2015 POWIATU WIERUSZOWSKIEGO

I MIEJSCE W PLEBISCYCIE organizowanym przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Celem Plebiscytu było wyłonienie w drodze głosowania osób, które miały istotny wkład w rozwój powiatu lub aktywnie działały na rzecz mieszkańców.  Mened er

Marian Fita Prezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie został wyróżniony w konkursie „Menedżer Województwa Łódzkiego 2015”. Organizatorem Konkursu była Polska Press Spółka z o.o. Oddział w Łodzi. Współorganizatorem konkursu była Loża Łódzka Business Centre Club.

Konkurs miał na celu wyłonienie najlepszych w roku 2014/2015 menedżerów w województwie łódzkim.

Wyłaniani, oceniani i nagradzani byli Ci menedżerowie regionu łódzkiego, którzy:

-         wykazali się w 2014 roku i w pierwszej połowie 2015 roku największą skutecznością w zarządzaniu firmą, co przełożyło się na jej szybki wzrost i rozwój;

-         kierowana przez nich firma zanotowała ponadprzeciętnie dobre wyniki;

-         oni sami są cenieni przez swój zespół oraz przez lokalne środowisko biznesowe, działają w pełni etycznie, przestrzegając zasad prawnych i reguł zdrowej konkurencji;

-         są także wrażliwi na potrzeby społeczne, prowadzą działalność charytatywną i wspierają lokalne inicjatywy, szeroko stosują w praktyce zasady Odpowiedzialnego Biznesu (CSR).Rok 2015

 


W Rzeczpospolitej – dodatek Świat Pieniądza z dnia 26 czerwca 2015 roku, w kategorii „Bank Spółdzielczy w 2014 roku" – RBS w Lututowie zajmuje 26 miejsce.


 Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie zwycięzcą w XIV edycji Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”, zorganizowanym przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych w Warszawie. Celem tego konkursu było wyróżnienie banków spółdzielczych, które aktywnie wspierają działania na rzecz rozwoju swoich regionów i lokalnych środowisk. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu Marian Fita.  

I miejsce


 W krajowym rankingu Banków Spółdzielczych 2014, zorganizowanym przez czasopismo „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”, maj 2015, Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie zajmuje 22 miejsce w Polsce w kategorii „Największe Banki Spółdzielcze 2014”. Pod względem:

-         Sumy bilansowej 21 miejsce

-         Wyniku finansowego 21 miejsce

-         Funduszy własnych 28 miejsce

-         Wartości kredytów 31 miejsce

-         Depozytów 20 miejsce

-         Najefektywniejsze Banki o sumie powyżej 500 mln zł 15 miejsce

-         Najefektywniejsze Banki o sumie powyżej 500 mln zł – suma bilansowa na 1 zatrudnionego 
18 miejsce

-         Najefektywniejsze Banki o sumie powyżej 500 mln zł – wynik finansowy na 1 zatrudnionego 
15 miejsce

-         Najefektywniejsze Banki o sumie powyżej 500 mln zł – zwrot aktywów (ROA) 15 miejsce. 


 

dyplom uznania p. Prezesa

Prezes Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie Marian Fita z rąk minister Andżeliki Możdżanowskiej otrzymał odznakę honorową „Za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” przyznane przez Ministra Gospodarki Janusza  Piechocińskiego.

 odznaka p. Prezesa 1

odznaka p. Prezesa 2

 

 

Rok 2014

 Nagrody i wyróżnienia

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie otrzymał 22 grudnia 2014 roku Godło Promocyjne „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” za 2014 rok w XVI edycji konkursu pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Doradztwa dla Małych Przedsiębiorstw.

Nagrodę odebrał Marian Fita Prezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie.

Tytuł Profesjonalnego Doradcy Bankowości MSP otrzymała  Anna Mrowińska Starszy Doradca Klienta Biznesowego w Rejonowym Banku Spółdzielczym w Lututowie.


 

Pan Prezes

W dniu 11 listopada 2014 roku w Ostrówku podczas powiatowych obchodów Narodowego Święta Niepodległości, Prezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie Marian Fita został uhonorowany odznaczeniem „Za Zasługi dla Gminy Ostrówek.


 

Gepard Biznesu 2014

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie otrzymał tytuł Geparda Biznesu 2014 w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014 za dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej otrzymany przez Instytut Nowoczesnego Biznesu w Warszawie.   


Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie – „Ekspert Concordii”, oferujący pełną paletę produktową Concordii Ubezpieczenia. Za aktywną działalność Banku jako Lidera w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym oraz pełne zaangażowanie w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Concordii Ubezpieczenia. 


W Rzeczpospolitej – dodatek Świat Pieniądza w kategorii „Bank Spółdzielczy w 2013 roku" – RBS Lututów zajmuje 24 miejsce.


Wyróżnienie dla Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie w Konkursie „Bank Spółdzielczy w Służbie Społeczności Lokalnej” - XII edycja, przyznane przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych w Warszawie.

 

Rok 2013

Najlepszy Bank Dewizowy

W konkursie „Najlepszy Bank Dewizowy” organizowanych przez SGB - Bank S.A. w Poznaniu, Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie zajął I miejsce w kategorii „Najlepszy Bank Dewizowy SGB 2012 dla eksporterów”.

 


2013 dyplom2

W konkursie Konsorcjum 2012 organizowanych przez SGB - Bank S.A. w Poznaniu, Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie zajął IV miejsce w kategorii „Ilości zawartych umów kredytowych”.


 

2013 dyplom3

W dniu 25 marca 2013 roku w czasie Gali Finałowej w Warszawie Prezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie Marian Fita odebrał dyplom dla Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie - laureata VII edycji konkursu „Jakość roku 2012” w kategorii usługa, za usługi bankowości elektronicznej. Tytuł przyznawany jest w Największym Konkursie Promującym Jakość w Polsce.


 

W krajowym rankingu Banków Spółdzielczych 2012, zorganizowanym przez czasopismo „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”, Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie zajmuje 21 miejsce  w kategorii „Największe Banki Spółdzielcze 2012”. W Rzeczpospolitej – dodatek Świat Pieniądza w kategorii „Bank Spółdzielczy w 2012 roku – RBS Lututów zajmuje 26 miejsce.

 


2013 dyplom4

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie Honorowym Laureatem w konkursie „Dobroczyńca Ziemi Wieruszowskiej Roku 2012” w kategorii dużych przedsiębiorstw. Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski oraz Rada Współpracy Organizacji Pozarządowych Ziemi Wieruszowskiej w Wieruszowie.

 


 

2013 dyplom5

Marian Fita Prezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie nominowany w konkursie Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2012 w kategorii Małe i Średnie Przedsiębiorstwo. Organizatorem konkursu była redakcja "Dziennika Łódzkiego" wspólnie z Lożą Łódzką Business Centre Club. Konkurs miał na celu wyłonienie menedżerów, którzy wykazali się w 2011 roku   i w pierwszej połowie 2012 roku największą skutecznością w zarządzaniu firmą, co przełożyło się na jej szybki wzrost i rozwój; kierowana przez nich firma zanotowała ponadprzeciętnie dobre wyniki; oni sami są cenieni przez swój zespół oraz przez lokalne środowisko biznesowe, działają w pełni etycznie, przestrzegając zasad prawnych i reguł zdrowej konkurencji, a także są wrażliwi na potrzeby społeczne, wspierają lokalne inicjatywy.

Rok 2012

2012 dyplom1

W konkursie „Najlepszy Bank Dewizowy” organizowanych przez SGB - Bank S.A. w Poznaniu, Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie zajął I miejsce w kategorii „Najlepszy Bank Dewizowy SGB 2011 dla eksporterów”.


 

2012 dyplom2

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie liderem w zakresie aktywnego wspierania i promowania w 2011 roku działań zwiększających kompetencje i potencjał kadry banku, w konkursie zorganizowanym przez Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji w Poznaniu.


 

2012 dyplom3

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie Honorowym Laureatem w konkursie „Dobroczyńca Ziemi Wieruszowskiej Roku 2011” w kategorii dużych przedsiębiorstw. Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski oraz Rada Współpracy Organizacji Pozarządowych Ziemi Wieruszowskiej w Wieruszowie.


 

 

Rok 2011

 

2011 dyplom1

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie wyróżniony w VI Edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2011 za dynamiczny rozwój. Organizatorem konkursu był Klub Gepardów Biznesu i Instytut Lokalnego Biznesu


 

W krajowym rankingu Banków Spółdzielczych 2011, zorganizowanym przez gazetę „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”, Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie zajmuje: w kategorii Największe Banki Spółdzielcze 23 miejsce, w kategorii Największe Banki Spółdzielcze - Suma bilansowa również 23 miejsce. Brano pod uwagę "100 największych banków spółdzielczych w Polsce".

 


 

W rankingu „Bankowy portfel roku 2011” w dodatku promocyjnym - Wszystko o finansach przygotowanym we współpracy z „Miesięcznikiem Finansowym BANK”, Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie uplasował się na następujących pozycjach:

  1. w kategorii: Przychody banków ze sprzedaży poszczególnych rodzajów kont osobistych: 20 miejsce - konto ROR Standard
  2. w kategorii: Przychody banków – z rachunków (ogółem) - 17 miejsce.
  3. w kategorii: Banki, które mają najatrakcyjniejsze kredyty hipoteczne (mieszkaniowe) – 10 miejsce
  4. w kategorii: Najlepsze sprzedające się kredyty hipoteczne (mieszkaniowe) – 5 miejsce
  5. w kategorii: Banki, w których sprzedaż kredytów wzrosła najdynamiczniej (dotyczy kredytów hipotecznych) – 3 miejsce
  6. w kategorii: Najatrakcyjniejsze konta dla osób prywatnych: 2 miejsce – ROR Senior Plus; 7 miejsce – ROR Junior; 8 miejsce – ROR Młodzież; 16 miejsce – ROR Senior; 22 miejsce ROR Standard.

 


 

Miesięcznik „Nowoczesny Bank Spółdzielczy” z 2011 roku - przedstawił pierwszą ligę spółdzielczości bankowej w Polsce, w której znalazł się Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie, a wyniki są następujące:

KATEGORIA

za rok 2010

Największe Banki Spółdzielcze

23

Wielkość sumy bilansowej

Wynik finansowy

23

29

Wartość depozytów

26

Wartość kredytów

27

 


 

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie Laureatem konkursu „PROMOTOR WIEDZY”, zorganizowanym przez Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji w Poznaniu w kategorii „Największa liczba przeszkolonych”.

 


 

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie zajął I miejsce w konkursie „Najlepszy Bank Dewizowy SGB” w kategorii „Najlepszy Bank Dewizowy SGB 2010 dla eksporterów”, zorganizowanym przez Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A. w Poznaniu.

 


2011 dyplom2

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie Honorowym Laureatem w konkursie „Dobroczyńca Ziemi Wieruszowskiej Roku 2010”  w kategorii dużych przedsiębiorstw. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Integracyjne „Klub Otwartych Serc”, Rada Współpracy Organizacji Pozarządowych Ziemi Wieruszowskiej, Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski w Wieruszowie.

 


 

Rok 2010

Dyplomy2010 1

Wyróżnienie dla Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie w Konkursie „Bank Spółdzielczy w Służbie Społeczności Lokalnej” - IX edycja, przyznane przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych w Warszawie.

 


 

W Rankingu Rzeczpospolitej – dodatek „Świat Pieniądza” z 23 czerwca 2010 roku, Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie zajmuje 21 miejsce w kategorii banków spółdzielczych o największej sumie bilansowej.

 


 

W krajowym rankingu „Wyróżniające się Banki Spółdzielcze”, zorganizowanym przez gazetę „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”, Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie zajmuje: w kategorii Największe Banki Spółdzielcze – 25 miejsce; natomiast w kategorii Największe Banki Spółdzielcze – suma bilansowa 21 miejsce. Brano pod uwagę "100 największych instytucji finansowych w Polsce".

 


 

2010dyplom2

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie otrzymał od Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego statuetkę „Orła Filantropi” za szczególne wspieranie zadań realizowanych przez Fundację, promowanie wizerunku  i działalności Fundacji w lokalnej społeczności oraz udzielanie pomocy finansowej Fundacji w 2010 roku.

 


 

2010dyplom3

Kapituła Klubu Profesjonalnych Menedżerów w Łodzi przyznała Panu Marianowi Ficie Prezesowi Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie nominację na tytuł „Profesjonalny Menedżer Województwa Łódzkiego” za rok 2009, w kategorii średnie przedsiębiorca.

 


 

W konkursach organizowanych przez Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A. w Poznaniu, Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie zajął:

II miejsce w konkursie „Najlepszy Bank Dewizowy SGB” w kategorii „Najlepszy Bank Dewizowy SGB 2009 dla eksporterów”.

III miejsce w konkursie „Najlepszy Bank Dewizowy SGB” w kategorii „Najlepszy Bank Dewizowy SGB 2009 dla importerów”.

IV miejsce w konkursie „Konsorcjum 2009” w kategorii „Ilość zawartych umów”.

 


 

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie Honorowym Laureatem w konkursie „Dobroczyńca Ziemi Wieruszowskiej Roku 2009” w kategorii dużych przedsiębiorstw. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Integracyjne „Klub Otwartych Serc”, Rada Współpracy Organizacji Pozarządowych Ziemi Wieruszowskiej, Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski w Wieruszowie.

 

Bankomaty bezprowizyjne

Skorzystaj z bezprowizyjnych bankomatów SGB  w całej Polsce.

Wyszukaj na mapie lokalizację bankomatów w Twojej okolicy.


Przekazy zagraniczne

Otrzymywanie przekazów z zagranicy odbywa się dzięki podaniu w treści zlecenia:
BIC/SWIFT GBWCPLPP oraz numeru Państwa rachunku w systemie IBAN. Przed numerem rachunku dodajemy dwie litery: PL

Kontakt

Centrala banku
Rejonowy Bank Spółdzielczy
w Lututowie,  98-360 Lututów,
ul.Klonowska 2
tel. 43 871 40 23,
tel. 43 871 49 90
godz. otwarcia: pn.-pt. 7.45-16.00

email: rbslututow@pro.onet.pl